Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції на тему: “Проблеми конструювання, виробництва та експлуатації сільськогосподарської техніки”, яка відбулася в Кіровоградському національному технічному університеті.
Провідні фахівці з організації сільського господарства та сільськогосподарського машинобудування збираються на зазначену конференцію в КНТУ раз у два роки, щоб обговорити актуальні проблеми, новинки та подальший розвиток галузі. Цього року конференція ювілейна – десята. Як зазначив ректор КНТУ Михайло Черновол, оскільки цей захід міжнародного рівня, тези доповідей прислали науковці не лише з України та з ближнього зарубіжжя, а навіть із країн Африки, проте на всі бажаючі змогли приїхати. Участь у конференції взяли науковці та провідні конструктори, які представили Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», Херсонський машинобудівний завод та інші провідні виші, галузеві підприємства й установи.
Вітаючи учасників Міжнародної конференції, яка проводиться при підтримці облдержадміністрації, Сергій Коваленко підкреслив важливість та актуальність проведення такого заходу саме в нашому регіоні, який має хороші традиції та вагомі здобутки у галузі сільськогосподарського машинобудування.
– Завдання влади допомогти втілити в життя рішення, прийняті і рекомендовані учасниками конференції, – наголосив посадовець. Усім учасникам заходу він побажав успіхів та результативної роботи.
У пленарному засіданні конференції провідні науковці та розробники галузі сільськогосподарського машинобудування зачитали та обговорили доповіді на актуальні теми. Зокрема, акцентували увагу на перспективах переведення сільськогосподарських тракторів на альтернативні види палива, аспектах адаптації технологій обробітку ґрунту в нестабільних кліматичних умовах, нових розробках сільськогосподарської техніки. Науковці КНТУ продемонстрували тематичні розробки та узагальнені результати науково-технічної роботи своїх кафедр.
Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у чотирьох тематичних секціях, які діятимуть на базі КНТУ протягом двох днів. (Новини України сьогодні онлайн /kirovograd.net/Машиностроение Украины и мира)